Turnaje - obsazení

Antoníček Denis (AD)
Antoníček Jiří (AJ)
Doupalová Petra (DP)
Doupal Zdislav ml. (DZM)
Doupal Zdislav st. (DZS)
Kouba Zbyněk (KZ)
Petrůj Jiří (PEJ)
Petrůj Petr (PEP)
Petrůj Radek (PER)
Přidal David (PRD)
Přidal Martin (PRM)
Přidal Radek (PRR)
Roletzký Vlastimil (RV)
Roletzká Iveta (RI)
Smička Richard (SR)
Šebek Martin (SM)
Šebková Anna (SA)
Tomeček Karel (TK)
Vokurka Milan (VM)
Zobrazuje se 32 položek
DatumTurnajŘidič Trenér DoprovodHráčiŘeditel Rozhodčí ČasoměřičBufetVýpomoc
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
DatumTurnajŘidič Trenér DoprovodHráčiŘeditel Rozhodčí ČasoměřičBufetVýpomoc
26. října 2019 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 1. kolo Olomouc  1-DZM-PRM PEP SM TK DP  
3. listopadu 2019 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 2. kolo Přerov PRR 1-PRD-PRM    
23. listopadu 2019 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 3. kolo Svitávka  Zrušeno    
30. listopadu 2019 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 4. kolo Šitbořice PRR 1-PRD-PRM    
8. prosince 2019 ELITE MO 1. kolo Přerov PRR 2-SM-TK 3-AD-RV    
11. ledna 2020 ŽÁCI MO 1. kolo Přerov PRR 1-DZM-PRM    
18. ledna 2020 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 5. kolo Brno PRR PEP 1-AD-PRD 2-PRM-DZM    
25. ledna 2020 JUNIOŘI II. liga 2. kolo Plzeň PRR PEP 1-AD-PRD 2-PRM-DZM    
8. února 2020 ŽÁCI MO 2. kolo Olomouc  1-DZM-PRD TK SM AD DP  
15. února 2020 ELITE MO 2. kolo Zlín  2-SM-TK 3-AD-PER    
7. března 2020 ŽÁCI MO 3. kolo Zlín PRR 1-PRD-PRM    
14. března 2020 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 6. kolo Nezamyslice PRR 1-PRD-PRM    
28. března 2020 JUNIOŘI II. liga 3. kolo Olomouc  Zrušeno    
4. dubna 2020 ŽÁCI MO 4. kolo Nezamyslice  Zrušeno    
25. dubna 2020 ŽÁCI CZE-Pohár B-Morava 7. kolo Zlín  Zrušeno    
2. května 2020 JUNIOŘI II. liga 4. kolo Chrastava  Zrušeno    
9. května 2020 ŽÁCI CZE-Pohár Semifinále Chrastava  Zrušeno    
17. května 2020 ŽÁCI Mistrovství ČR Kvalifikace B Olomouc  Zrušeno    
23. května 2020 ELITE MO 3. kolo Nezamyslice      
30. května 2020 ŽÁCI CZE-Pohár Finále Přerov      
6. června 2020 ŽÁCI Mistrovství ČR Finále Zlín      
13. června 2020 ELITE Velká cena Olomouce      
13. června 2020 VETERÁNI Velká cena Olomouce      
13. června 2020 JUNIOŘI MO 1. kolo Olomouc      
14. června 2020 ŽÁCI Velká cena Olomouce      
5. září 2020 JUNIOŘI MO 2. kolo Přerov      
19. září 2020 JUNIOŘI MO 3. kolo Zlín      
26. září 2020 ELITE MO 4. kolo Olomouc      
3. října 2020 ELITE Podzimní turnaj Liberec      
4. října 2020 ELITE Podzimní turnaj Chrastava      
7. listopadu 2020 ELITE Velká cena Přerova      
21. listopadu 2020 ELITE Kvalifikace o II. ligu Olomouc      
Zobrazuje se 32 položek