Kalendář událostí

Celorepublikový kalendář turnajů 2019

01.01.2019 Út Státní svátek      
12.01.2019 So Spartak Přerov ELITE II. Liga 1. kolo
12.01.2019 So SK Chodsko ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 4. kolo Čechy
12.01.2019 So ??? ŽÁCI Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo
19.01.2019 So GER / Klein-Gerau ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2018  FINÁLE
19.01.2019 So START Plzeň ELITE I. Liga 1. kolo
19.01.2019 So Favorit Brno ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 5. kolo Morava
26.01.2019 So Lokomotiva Liberec JUNIOŘI II.Liga juniorů 2019 1. kolo
    Ú N O R  2 0 1 9      
01.02.2019 Pololetní prázdniny      
02.02.2018 So ??? ELITE Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo
09.02.2019 So Favorit Brno U 23 Mistrovství ČR   1. předkolo
16.02.2019 So Favorit Brno ELITE EXTRALIGA 1. kolo
16.02.2019 So ??? ŽÁCI Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo
22.02.2019 Sokol Šitbořice JUNIOŘI Pramos Cup   mezinárodní
23.02.2019 So Sokol Šitbořice ŽÁCI Pramos Cup   mezinárodní
23.02.2019 So Sokol Šitbořice ELITE Grosse Preis   mezinárodní-51.r.
    B Ř E Z E N  2 0 1 9    
March (date TBC) St UCI ELITE Poslední termín přihlášek World Cup 2019  
02.03.2019 So ??? ŽÁCI Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo
09.03.2019 So Lokomotiva Liberec U 23 Mistrovství ČR   2. předkolo
16.03.2019 So Spartak Chrastava JUNIOŘI I.Liga juniorů 2019 3. kolo
16.03.2019 So MILO Olomouc JUNIOŘI II.Liga juniorů 2019 2. kolo
23.03.2019 So Prima Nezamyslice ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 6. kolo Morava
30.03.2019 So SC Svitávka ELITE EXTRALIGA 2. kolo
30.03.2019 So Lokomotiva Liberec ELITE II. Liga 2. kolo
30.03.2019 So Favorit Brno JUNIOŘI II.Liga juniorů 2019  3. kolo
    D U B E N  2 0 1 9    
06.04.2019 So GER / Ailingen ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  1.kolo
06.04.2019 So ??? ŽÁCI Mistrovství kraje OLK+ZLK 4.kolo
06.04.2019 So MILO Olomouc ŽÁCI Velká cena v kolové žáků   mezinárodní
07.04.2019 So MILO Olomouc ELITE Velká cena v kolové elite   mezinárodní
13.04.2019 So SC Svitávka  U 23 Mistrovství ČR   3. předkolo
13.04.2019 So Pankrác Praha ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 5. kolo Čechy
18.04.2019 Čt Velikonoční prázdniny      
19.04.2019 Velikonoční svátky   Velký pátek  
20.04.2019 So Velikonoční svátky   Bílá sobota  
22.04.2019 Ne Velikonoční svátky   Velikonoční pondělí  
27.04.2019 So Spartak Přerov JUNIOŘI Mistrovství ČR FINÁLE nominační MEJ KO+KR 
27.04.2019 So Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 7. kolo Morava
27.04.2019 So GER / Albungen ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  2.kolo
27.04.2019 Ne krajské svazy ŽÁCI Mistrovství kraje Poslední termín
30.04.2019 Út UEC JUNIOŘI Poslední termín přihlášek MEJ 2019  
    K V Ě T E N  2 0 1 9    
01.05.2019 St Státní svátek      
04.05.2019 So Sokol Zlín-Prštné ELITE EXTRALIGA 3. kolo
04.05.2019 So ??? JUNIOŘI Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo
08.05.2018 St Státní svátek      
11.05.2019 So Pankrác Praha U 23 Mistrovství ČR   Semifinále
11.05.2019 So MILO Olomouc ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 Semifinále
11.05.2019 So ??? ELITE Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo
18.05.2019 So Spartak Chrastava ŽÁCI Mistrovství ČR   kvalifikace "A"  
18.05.2019 So Spartak Přerov ŽÁCI Mistrovství ČR   kvalifikace "B"  
18.05.2019 So GER / Mücheln ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  3.kolo
20.05.2019 Po UEC ELITE Poslední termín přihlášek ME 2019 KO+KR  
25.05.2019 So Spartak Chrastava ELITE I. Liga 2. kolo
25.05.2019 So ??? JUNIOŘI Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo
31.05.2019 FRA / Geispolsheim JUNIOŘI UEC Mistrovství Evropy juniorů   kolová+kraso
    Č E R V E N  2 0 1 9    
01.06.2018 So FRA / Geispolsheim JUNIOŘI UEC Mistrovství Evropy juniorů   kolová+kraso
01.06.2019 So SK Chodsko ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019 FINÁLE
01.06.2018 So ??? ELITE Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo
08.06.2019 So Favorit Brno ELITE II. Liga 3. kolo
08.06.2019 So MO Svitávka ŽÁCI Mistrovství ČR FINÁLE FINÁLE
15.06.2019 So Sokol Zlín-Prštné U 23 Mistrovství ČR FINÁLE FINÁLE
21.06.2019 ??? Není určen pořadatel ELITE UEC Mistrovství Evropy   kolová+kraso
22.06.2019 So ??? Není určen pořadatel ELITE UEC Mistrovství Evropy   kolová+kraso
22.06.2018 So MILO Olomouc ELITE Velká cena v kolové elite   mezinárodní
22.06.2019 So ??? JUNIOŘI Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo
    Č E R V E N E C  2 0 1 9    
???   GER / Frankfurt J Internationales Hallenradsportcamp  
 
    S R P E N  2 0 1 9    
12.08.2019 Po UEC U 23 Poslední termín přihlášek na ME U 23 2019  
31.08.2019 So GER / Großkoschen ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  4.kolo
    Z Á Ř Í  2 0 1 9      
31.08.2019 So Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Velká cena Zlína   mezinárodní
14.09.2019 So Sokol Šitbořice ELITE EXTRALIGA 4. kolo
14.09.2019 So ??? JUNIOŘI Mistrovství kraje OLK+ZLK 4.kolo
17.09.2019 Po UCI ELITE Registration deadline (nations) - UCI IND WCH-státy  
21.09.2019 So SUI / Mosnang U 23 UEC Mistrovství Evropy U 23   kolová
28.09.2019 So Státní svátek      
28.09.2019 So Prima Nezamyslice ELITE I. Liga 3. kolo
28.09.2019 So GER / Niedermehnen ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  5.kolo
29.09.2019 Ne oddíly / kluby JUNIOŘI Přihlášení družstev pro rok 2020 Poslední termín
    Ř Í J E N  2 0 1 9    
05.10.2019 So Spartak Chrastava JUNIOŘI Podzimní turnaj juniorů   Kval. pro I. a II.Ligu
05.10.2019 So Lokomotiva Liberec ELITE Liberecký podzimní turnaj - 60.roč.  
05.10.2019 So Lokomotiva Liberec VETERÁNI Liberecký podzimní turnaj - 41.roč. mezinárodní
06.10.2019 Ne Lokomotiva Liberec JUNIOŘI Liberecký podzimní turnaj - 48.roč. Kval. pro I. a II.Ligu
06.10.2019 Ne Spartak Chrastava ELITE Podzimní turnaj mužů   veřejný turnaj
12.10.2019 So Spartak Chrastava ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 1. kolo Čechy
12.10.2019 So MILO Olomouc ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 1. kolo Morava
12.10.2019 So Sokol Šitbořice ELITE Vinařský pohár  mezinárodní
12.10.2019 So SUI / St. Gallen ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  6.kolo
13.10.2019 Ne Lokomotiva Liberec ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 2. kolo Čechy
19.10.2019 So MO Svitávka ELITE Mistrovství ČR FINÁLE nominační MS KO+KR 
22.10.2019 Po UCI ELITE Registration deadline (athletes) - UCI IND WCH-jmenovitě  
15.10.2018 Ne krajské svazy ELITE Mistrovství kraje Poslední termín
26.10.2019 So Pankrác Praha ELITE Zlaté kolo mezinárodní
27.10.2019 Ne Pankrác Praha JUNIOŘI Zlaté kolo mezinárodní
28.10.2019 Po Státní svátek      
29.10.2019 Út Podzimní prázdniny      
30.10.2019 St Podzimní prázdniny      
    L I S T O P A D  2 0 1 9    
02.11.2019 So Spartak Přerov ELITE Velká cena Přerova  
02.11.2019 So AUT / Höchst ELITE UCI Cycle Ball World Cup 2019  7.kolo
03.11.2019 Ne Spartak Přerov ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 2. kolo Morava
09.11.2019 So Spartak Přerov JUNIOŘI I.Liga juniorů 2020 1. kolo
09.11.2019 So START Plzeň ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 3. kolo Čechy
16.11.2019 So Spartak Chrastava ELITE Kvalifikace o II. Ligu  
17.11.2019 Ne Státní svátek      
23.11.2019 So MO Svitávka ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 3. kolo Morava
30.11.2019 So Sokol Šitbořice ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2020 4. kolo Morava
30.11.2019 So oddíly / kluby U 23 Přihlášení družstev U 23 do MČR Poslední termín
    P R O S I N E C  2 0 1 9    
06.12.2019 SUI / Basel ELITE Mistrovství světa  
07.12.2019 So SUI / Basel ELITE Mistrovství světa  
08.12.2019 Ne SUI / Basel ELITE Mistrovství světa  
07.12.2019 So START Plzeň ELITE Svobodův memoriál 48.roč. mezinárodní
14.12.2019 So Sokol Zlín-Prštné JUNIOŘI I.Liga juniorů 2020 2. kolo
14.12.2019 So GER / Frankfurt ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích  
15.12.2019 Ne GER / Frankfurt ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích  
21.12.2019 So Favorit Brno ELITE Turnaj o vánoční fišlu  
21.12.2019 So Brno ROZHODČÍ Schůze vedoucích oddílů,školení rozhodčích kolové