Historie‎ > ‎

2015

2015 Mistr. oblasti  žáci Otásek Dominik - Andráši Lukáš 5 6
MČR kval.sk.B žáci Otásek Dominik - Karas Matěj  5 8
MČR finále  žáci Otásek Dominik - Karas Matěj  2 7
Čs.poh. Finále  žáci Otásek Dominik - Andráši Lukáš 5 8
Mistr. oblasti  junioři Otásek Dominik - Bajer Tomáš 5 6
U 23 finále  U23 Vokurka Lukáš - Váňa Filip 2 7
Mistr. oblasti  muži Šebek Martin - Vokurka Lukáš 4 8
Petrůj Radek-Tomeček Karel 8 8
 I.ligy mužů muži Petrůj Jiří - Vokurka Milan 5 7
10.1. Mistr. oblasti  1.kolo  junioři Přerov Otásek Dominik - Bajer Tomáš 4 5
Mistr. oblasti   2.kolo junioři Otásek Dominik - Bajer Tomáš 5 5
17.1. Mistr. oblasti  1.kolo  muži Zlín Šebek Martin - Vokurka Lukáš 4 8
Petrůj Radek-Tomeček Karel 8 8
24.1. I.liga 1. kolo  muži Přerov Petrůj Jiří - Vokurka Milan 3 7
31.1. ČP semifinále elite muži Olomouc Petrůj Jiří - Vokurka Milan 4 10
28.2. U 23 1. kolo U23 Olomouc Vokurka Lukáš - Váňa Filip 4 8
14.3. U 23 2. kolo U23 Chrastava Vokurka Lukáš - Váňa Filip 3 8
21.3. Mistr. oblasti  2.kolo žácí Olomouc Otásek Dominik - Andráši Lukáš 5 8
Mistr. oblasti  3.kolo žácí Otásek Dominik - Andráši Lukáš 5 8
28.3. U 23   3. kolo U23 Zlín Vokurka Lukáš - Váňa Filip 4 8
18.4. U 23  semifinále U23 Šitbořice Vokurka Lukáš - Váňa Filip 3 8
23.5. MČR   kval. Sk. B žácí Zlín Otásek Dominik - Karas Matěj  5 8
I.liga 2. kolo  muži Svitávka Petrůj Jiří - Vokurka Milan 7 7
30.5. U 23  finále U23 Vokurka Lukáš - Váňa Filip 2 8
6.6. VC Olomouce mez.  muži Olomouc Petrůj Jiří - Vokurka Milan 1 8
Šebek Martin - Vokurka Lukáš 2 8
18.7. VC Zlína  muži Zlín Petrůj Jiří - Šebek Martin 4 7
5.9. VC Zlína  žácí Zlín Otásek Dominik - Kouba Petr 3 8
Mistr. oblasti   3.kolo muži Přerov Šebek Martin - Petrůj Radek 4 8
12.9. I. liga   3. kolo  Praha Petrůj Jiří - Vokurka Milan 5 7
19.9. MČR finále  žácí Chrastava Otásek Dominik - Karas Matěj  2 7
25.9. Mez. turnaj  žácí Báj Otásek Dominik - Kouba Petr 1 7
Mez. turnaj   junioři Báj Otásek Dominik - Bajer Tomáš 4 5
3.10. Turnaj  Liberec Petrůj Jiří - Vokurka Milan 4 8
Šebek Martin - Tomeček Karel 8 8
3.10. Turnaj  junioři Chrastava Otásek Dominik - Nitsche Michal 6 12
4.10. Turnaj  Chrastava Petrůj Jiří - Vokurka Milan 1 8
4.10. Šebek Martin - Tomeček Karel 8 8
4.10. Turnaj  junioři Liberec Otásek Dominik - Nitsche Michal 7 12
4.10. Turnaj muži Šitbořice Vokurka Milan - Vokurka Lukáš 4 7
17.10. ČP  1. kolo žácí Chrastava Otásek Dominik - Kouba Petr 1 11
Doupal Zdislav - Přidal Martin 8 11
18.10. ČP   2. kolo žácí Liberec Otásek Dominik - Kouba Petr 1 11
Doupal Zdislav - Přidal Martin 10 11
24.10. VC Přerov muži Přerov  Petrůj Jiří - Vokurka Milan 4 7
25.10. ČP   3. kolo žácí Přerov  Otásek Dominik - Kouba Petr 1 11
Doupal Zdislav - Přidal Martin 11 11
31.10. Kvalif. o II. ligu muži Olomouc  Šebek Martin - Tomeček Karel 4 6
31.10. Turnaj  žácí Olomouc  Kouba Petr - Doupal Zdislav 5 7
Přidal Martin - Přidal David 7 7
7.11. Mez. turnaj muži Lostau Petrůj Jiří - Vokurka Milan 6 10
Šebek Martin - Vokurka Lukáš 8 10
7.11. Turnaj  junioři Svitávka Otásek Dominik - Nitsche Michal 7 9
14.11. ČP   4. kolo žácí Chodsko Otásek Dominik - Kouba Petr 1 9
14.11. ČP   1. kolo muži Zlín Petrůj Jiří - Vokurka Lukáš 2 7
Šebek Martin - Tomeček Karel 6 7
21.11. Mistr. oblasti  1.kolo junioři Zlín Otásek Dominik - Nitsche Michal 3 4
28.11. ČP   5. kolo žácí Svitávka Otásek Dominik - Nitsche Michal 1 14
5.12. ČP   6. kolo žácí Šitbořice Otásek Dominik - Kouba Petr 1 10
6.12. Mez. turnaj   žácí Swechat Otásek Dominik - Kouba Petr 2 6
12.12. Turnaj  junioři Zlín Otásek Dominik - Nitsche Michal 8 9